Home

Ford focus ne shitje

Gjej Ford Focus në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Focus ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë I përdorur - 137.970 km, 10/2015, Diesel, 88kW / 120 hp, Gri të errët metallikë, Manuali (6 Marsh), Diese

Ford Focus në Shitje Njoftimet ne MerrJep

 1. ☆.FORD FOCUS 1.8 DIZELL ☆.VITI - 2002.☎️.044-821-325 ☆.KLIMA A/C☎️.045-954-297 ☆.AIRBAG.ABS. Vetura në shitje Ford Focus . Kjo veture ka pasur 10 vizita Ndryshimi i fundit: Sot 00:51:21 . Leuart Bullatovci 045/954/297. Prishtinë Leuart Bullatovci. Prishtinë 045/954/297 Thirr ne tel. 2,400 EUR (Çmimi) Dogana Regjistrimi E.
 2. Ford Focus C-Max viti 2011,automat, 2.0 nafte,navi, 7300 Euro Shitet Ford Focus C-Max, viti 2011, kambio automatike, 2.0 TDCI, 5 porta, ngjyre bojeqielli perle-shume e bukur, kompjuter bordi, kasetofon origjinal radio/cd/navigator/telefon me komanda ne timon, klima dixhitale, limitator shpejtesie, Start/Stop opsion, hapje te dyerve me prekje, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me.
 3. URGJENT FORD FOCUS NE SHITJE. 2 500 EUR Viti: 2002. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 29 Qer 08:39 Te gjitha pjeset per ford focus1.8 TDDI.TDCI 1,6 benzin. 111 EUR Viti: 2002. Kilometrazha: 0 - 4 999. 28 Qer 21:43 Ford Focus 1.8 Disel 2003. 3 300 EUR.
 4. Vetura shitje Ford Focus . Kjo veture ka pasur 4009 vizita Ndryshimi i fundit: 13/07/2021 13:59 . MEX Auto 045191444 +38345191444 (Viber) Ferizaj MEX Auto. Ferizaj 045191444 Thirr ne tel. 8,400 EUR (Çmimi) Dogana Regjistrimi E doganuar : Pa regjistrim : LLoji: Viti
 5. Shiko Ford ne shitje të ndryshëm si, Ford, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë
 6. 2007' Ford Focus. 5 Qershor 2021, Durrës. 1600 cc, Elektrik 216000 km Mekanike Gri . shitet ford focus i sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar gati per targim. makina eshte ne gjendje perfekte me 216.000 km origjinale motor 1.6
 7. I përdorur - 159.000 km, 04/2009, Diesel, 50kW / 68 hp, Ngjyra të ndryshme metallikë, Manuali (5 Marsh), Diese

Ford focus ne shitje - Makina ne shitje te perdorur

Vetura në shitje Ford Focus https://www.veturaneshitje.com/vetura/55134/shes-veturen-ford-focus #veturaneshitje #ford #kosova #feriza makina ne shitje ford focus ne shqiperi FILTER Online 150 lexues | 18 njoftime ne pritje Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklet Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Të gjitha Makina Vetura Ford. regjistroni një shpallje me titull Në shitje Bmw bmw 530 Audi A4 Golf 2 Opel astra mercedes golf AUDI A3 Bmw audi a6 Audi T5 Mercedes Ford focus 883 760 opel astra GOLF 4 Caddy Peugeot 307 polo opel zafira ford Vetura Bmw golf 6 citroen c3 Automatik Opel corsa Ford. MirLir.com: Ford | Focus | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Ford | Focus | Vetura në Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire

Vetura në shitje Ford Focus - Veturaneshitje

Makina ne shitje - Ford Focus C-Ma

 1. Makina ne Shitje - Shiten Makina në Tiranë, Durrës, Vlorë. Hyrja » Makina. Postoje në: Filtrat: Marka: Të Gjitha Markat Audi BMW Citroen Fiat Jeep Land Rover Mercedes-Benz Mitsubishi Nissan Peugeot Renault Toyota Volkswagen Modeli: Të Gjitha Modelet Viti
 2. FORD FOCUS 1.6TCDI ECO VITI 2013 PrejArdhja Nga Zvicrra +383 49 600 504 #AUTOBELLAQA #PRIZREN Shitje edhe Kredi me Leazing Deri ne 85% Financim
 3. shitet ford focus 1.8tdci 2007 gati per targa . makina ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike . Çmimi 2300€ (i disktueshem).
 4. Shitet Ford Focus i Vitit 2011. Ngjyra Gri me 174 000 Kilometra dhe me cmim 6 000 Euro. Vendndodhja e makinës është në Tiranë, Shqipëri. Makina është postuar në datën 10 Shk 2020
 5. sport,ES
 6. Auto A1 - Makina ne Shitje. Auto A1. Home; Rreth Nesh; Makina në Shitje; Shërbime; Galeria; Kontakt FORD FOCUS Euro 4,800 KERKO Marka: Cmimi Minimal: Cmimi Maksimal: Transmisioni: Viti Prodhimit: Kilometrazhi: Tipi Karburantit: KERKO. Te Reja! VW GOLF 5; FORD FOCUS SW; Auto A1 lancon faqen e re te internetit..

Focus Ford Vetura në gjithë Kosovën - MerrJep

 1. MirLir.com: Vetura në shitje | Ford | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | Ford | në Fier ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire
 2. MirLir.com: Vetura në shitje | Ford | Automatik | në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | Ford | Automatik | në Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir.com.
 3. Shit bli makina.Makina me qera. Apartamente ne shitje. apartamente me qera. Apartamene me qera 1+1. Apartamente 2+1Ford focus automatik Elektronike.Telefona. Celular.Prona. Merrjep. Shitbli. Shit Bli. Makina Makina ne shitje Ford focus automatik. 1 Lek. Postuar Qershor 9, 2021-Shikime 3. Përshkrimi . Çmimi: 1 Lek Data: Qershor 9, 2021.
 4. The 2006 Ford Focus has 385 problems & defects reported by Focus owners. The worst complaints are accessories - interior, electrical, and engine problems
 5. Shitet makine Ford Focus Okazion per 3 dite. Makina eshte ne gjendje shume te mire Eshte e gateshme per cdo lloj prove Makine eshte e vitit 2000 Motorr 1.8 nafte Shume ekonomike Pompa dhe Injatoret jane Mekanik Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefoni

vetura,gjejmakina tiranë, shes ford focus viti 2003 motor 1.8nafte tip zetec,me te gjitha opsionet ne gjendje shume te mire ,me dogane te pagua Fener Ford Focus - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 Makina ne shitje dhe motora . 1.00 Euro € 19/04/2019. 787.

I/e përdorur Gri 2001' Ford Focus - Gjendje perfekete Kondicjoner letra goma Super gjendje. Blini 2001' Ford Focus në motors.al! Ofertë e përballueshme për 2001' Ford Focus nga pronari në Shqipëri (Fier Shitet Ford fokus 1.8 naft me letra per nji vit shum ne gjen 1,000 Euro OKAZION SHES MAKIN 1800€ OKAZION 1,800 Euro Shitet Ford Focus Okazion Per 3 Dite 1,400 Eur Veturaneshitje.com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Veturaneshitje.com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Vetura në shitje Ford Ford Focus me EDS në Gjakovë më të shtrenjtat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjta Vetura ne shitje Ford/Focus . Shto në listën e shikimeve. 2150 € Marka: Ford. Modeli: Focus.

Ford Focus €2,400. Kerkon makina? Iauto eshte tregu me i madh online per makina ne shitje, makina te perdorura, blej makine, shes makine. Ndihme? Nuk ke mundesi te kesh nje makine personale? Si të kërkoj për një mjet në iAuto? Si të shtoj një ofertë në iAuto? Reklamoni me ne; Kontaktet tona Ford Focus €2,400. Registration 2011 Body Sportive 110 000 Kilometra. Ford Focus € Kerkon makina? Iauto eshte tregu me i madh online per makina ne shitje, makina te perdorura, blej makine, shes makine. Ndihme? Nuk ke mundesi te kesh nje makine personale? Si të kërkoj për një mjet në iAuto? Si të shtoj një ofertë në iAuto. Të gjitha Makina Vetura Ford Focus Kërçovë. Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend Shisni / Blini Makina Online. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi Një Ford Focus ndryshe, 600 kuaj fuqi AWD për gara drag. Elidon Gjata August 26, 2020. Land Rover Defender i 2021 tregon fuqinë duke tërhequr kamionin me makina ne ngricë Shelby Cobra 427 e ngarë personalisht nga Carroll Shelby është tashmë në shitje. 0 Comment

Search Ford Inventory at Gene Steffy Ford for 1 Ton Trucks, 1/2 Ton Trucks, 3/4 Ton Trucks, Aerostar, Aerostar Cargo Van, Aerostar Van, Aerostar Wagon, Aspire, Bronco, Bronco II, Bronco Sport, C-Max Energi, C-Max Hybrid, Club Wagon, Contour, Crown Victoria, Crown Victoria Police Pkg, E-Series Cargo Van, E-Series Commercial Chassis, E-Series Cutaway, E-Series Stripped Chassis, E-Series Wagon, E. Çmimi: 9,600€. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! BMW 530AUTOMATIK 2008 Xdrive. 530 Vetura ne shitje Ford/Focus . Shto në listën e shikimeve. 4000 € Marka: Ford. Modeli: Focus Mjeti eshte me dokumenta te paguara deri ne maj 2021! Ju lutemi Kycuni për të komentuar Automjete të ngjashme. Toyota/Yaris € 2400. Shitet makine Ford Focus, , Njoftime, Makina, Ford, Focus

Viti: 2016. Marshi: Automatik. Data e shpalljes: 18/06/2021. Çmimi: 20,000€. 1. Bëje share postimin tënd Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj Euro 10,500 MERCEDES BENZ SW E-250 4 MATIC 190,000 KM | 2013 | Automatike Me shum

Ford ne Shitje Shiko Ofertat ne MerrJep

Tirane, shitet FORD FOCUS C-MAX 2004 - 4200 Qindra makina ne Shitet FORD FOCUS C-MAX - 2004 - EUR 420 PjeseMakinash.al eshte platforma me e re ne treg e cila ju mundeson pjese kembimi per mjetin tuaj kudo ndodheni. Ju beni porosin te tjerat merremi ne Makina Ne shitje ; Makina Me qera Ford Focus 2008 Manual; €6 400. Volkswagen Touran 2007 Nese nuk mundeni te paguani per makinen tuaj te re, ne ju ofrojme mundesi financimi nepermjet institucioneve financiare qe operojne ne treg

Ford Focus, Viti 2013, Nafte 1.6, Automatike, Me dogane te paguar, Km 140.000, Cmimi 8.500 Euro Find 57 Ford Mustang vehicles in NE as low as $2,500 on Carsforsale.com®. Shop millions of cars from over 22,500 auto dealers and find the perfect vehicle

Ford Focus 2.0TDI Makina esht shum ekonomike e mbajtur si brenda dhe jasht letrat per 1 vit e gatshme te kontrollohet nga ana juaj celular: +355 69 328 0468 Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servis Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek Telefono tani 069344422 Në kategorinë e makinave me 5 vende ne kemi menduar tju ofrojmë një gamë sa më të gjerë. Me mjetet tona ju do të përfitoni komoditet dhe sigurinë gjatë udhëtimit tuaj. Modelet kryesore që ne ofrojmë për klientët tanë janë Hyndai i10, Seat Leon, Volkswagen Polo, Volkswagen Golf VI, Ford Focus dhe Mercedes C Classe Tregu Makinave. 8 796 pëlqime · 6 po flasin në lidhje me këtë. - Vendosni ne shitje automjetin tuaj.- Shfletoni qindra automjete ne shitje dhe zgjidhni ate qe ben per ju.- Informohuni me te rejat me..

Jul 19, 2021 - https://autobox.al/. See more ideas about automobile marketing, benz, mercedes benz Mercedes-Benz ML 280 2007 Automatic; 3700 eur

2004 Ford Focus E Argjendtë Ne Shitje - 2 000 Euro

Ford Focus për të blerë pranë jush në Shqipëri

Shisni / Blini Makina Online. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi.| Page Ford ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë 2006' Ford Fusion. I skaduar 21 Dhjetor 2020, Tiranë. Naftë 200000 km Mekanike . FORD FUSION 1.4 Nafte viti 2006 215080 km, Dogane te paguar, ne gjendje shume te mire Motorrike dhe Xhenerike. Tregu Makinave. 8,790 likes · 10 talking about this. - Vendosni ne shitje automjetin tuaj.- Shfletoni qindra automjete ne shitje dhe zgjidhni ate qe ben... Jump to. Sections of this page. Shitje makinash - Tirane, shitet FORD FOCUS 2002 - 2800 EUR. Shitje makinash - Tirane, shitet FORD FOCUS 2002 - 2800 EUR Used Ford Galaxy Cars for Sale, Second Hand & Nearly New Ford Galaxy | AA Cars. Representative example. Borrowing £7,500 at a representative APR of 13.9%, annual interest rate (fixed) 13.9%, 59 monthly payments of £170.88 followed by 1 payment of £180.88, total cost of credit is £2,762.80, total amount payable is £10,262.80 2006 Ford Focus C-Max. Champs. Driver. 1 points. Problem added: Sep 21, 2015 (5 years ago) Engine system fault on dashboard. Acceleration reduced. Initial acceleration poor. Sometimes car will not start, remove key from ignition wait a few minutes car starts

Ford ne shitj

Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Tiranë, Albania. 23,934 likes · 608 talking about this. Njoftime per makina. Shit ose blej. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. Publikoni ketu.. 2021 ESCAPE. Starting at $25,555 1. EPA-Est. MPG City/Hwy 28/34 2. As shown 2021 Escape Titanium Hybrid FWD; MPG 44 City/37 Hwy/40. Actual mileage will vary. The Escape was designed, engineered and built for a life in motion. From the spacious interior, to the sleek, head-turning lines of the exterior, the 2021 Ford Escape was built for.

Veturaneshitje - Vetura në shitje Ford Focus Faceboo

Vetura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme Hear the roar of a Mustang as the ground starts to tremble and your legs start to shake. As always, Mustang calls upon its performance roots with features for enhanced handling, high-powered engine options and classic Mustang design. New for 2021, the soul-stirring Mustang Mach 1 and Mach 1 Premium stand at the pinnacle of 5.0L performance Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi 22 Mars 2017 · Ne pamundësi per ti postuar te gjitha njoftimet tuaja që na dërgoni në inbox, kemi menduar qe ju ti postoni vete njoftimet tuaja në murin e faqes tone, pastaj ne do ti bejme thjesht share njoftimit tuaj që të shihet nga të gjithë fansat cls 2015 ne shitje. Home; About; Wiki; Tools; Contact Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. 22 de marzo de 2017 ·. Ne pamundësi per ti postuar te gjitha njoftimet tuaja që na dërgoni në inbox, kemi menduar qe ju ti postoni vete njoftimet tuaja në murin e faqes tone, pastaj ne do ti bejme thjesht share njoftimit tuaj që të shihet nga të gjithë fansat. Kështu ju keni mundësi të.

MAKINA NË SHITJE . Search Options Cmimi. €2 000 — €200 000. Reset all. Sort by: €17 500. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. 9 ώρες ·. E fundit/ Greqia hap kufijtë për vizitorët shqiptarë ne kete date, ja cfare duhet te keni me vete. Qeveria greke do të hap kufijtë për të gjithë shqiptarët pas datës 19 qershor. Ky vendim erdhi pas rekomandimit të KE-së, ku u drejtohej shteteve të BE-së që të hiqnin. Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. Shitet vw touran 1.9 tdi viti 2007 Kambio manuale 6+1 marshe E ardhur nga germania Dogane e paguar me 7 vende Ne super gjendje teknike dhe vizuale Cmim okazion 4900€ 2

Ford, Focus në gjithë Kosovën shitet Ford Focus . 600 EUR Shitet nga: arsim Dje 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj Ruaj shpalljen. Disqe ne shitje Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Automjete Vlor Veturaneshitje.com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Veturaneshitje.com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Vetura në shitje Daewoo Ford Focus C-Max me ABS në Prizren Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjta

Makina Ne Shitje Ford Focus Ne Shqiperi - Tregu I Makinav

Ford Vetura në gjithë Kosovën - MerrJep

Ford Focus Vetura në shitje Kosovë MirLir

2004 Ford Focus në shitje në Shqipëria | MakinaTirane, shitet FORD FOCUS 2001 - 2500 EUR2003 Ford Focus në shitje në Shqipëria | Makina